Google Tag (2.0.2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Conditions
he: תנאים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Parameter
he: פרמטר

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
