Google Tag (2.0.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
