Google Tag (2.0.7) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Currency
tr: Para birimi

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Method
tr: Yöntem

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Dimension
tr: Boyut

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Tag ID
tr: Etiket ID'si

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
