Google Tag (2.0.8) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
