Google Tag (2.0.8) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Events
lv: Notikumi

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Metric
lv: Metrisks

en: Weight for @title
lv: Svars @title
