Google Tag (2.0.8) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Events
nl: Evenementen

en: Dimension
nl: Afmeting

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Metric
nl: Metrisch

en: Environment ID
nl: Omgeving ID

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Data layer
nl: Gegevenslaag

en: The name of the data layer. Default value is "dataLayer". In most cases, use the default.
nl: De naam van de gegevenslaag. Standaardwaarde is "dataLayer". Gebruik in de meeste gevallen de standaardinstelling.

en: The types of tags, triggers, and variables <strong>forbidden</strong> on a page. Enter one class per line.
nl: Het type tags, triggers en variabelen dat is <strong> verboden </strong> op een pagina. Voer één klasse per regel in.

en: Add classes to the data layer
nl: Klassen toevoegen aan de gegevenslaag

en: If checked, then the listed classes will be added to the data layer.
nl: Indien aangevinkt, zullen de vermelde klassen worden toegevoegd aan de gegevenslaag.

en: Include an environment
nl: Voeg een omgeving toe

en: If checked, then the applicable snippets will include the environment items below. Enable <strong>only for development</strong> purposes.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden de onderstaande omgevingsitems opgenomen in de desbetreffende fragmenten. Activeer <strong>alleen voor ontwikkelingsdoeleinden</strong>.

en: Environment token
nl: Omgevingstoken

en: The authentication token for this environment.
nl: Het verificatietoken voor deze omgeving.

en: The types of tags, triggers, and variables <strong>allowed</strong> on a page. Enter one class per line. For more information, refer to the <a href="https://developers.google.com/tag-manager/devguide#security">developer documentation</a>.
nl: Het type tags, triggers en variabelen dat is <strong> toegestaan </strong> op een pagina. Voer één klasse per regel in. Zie voor meer informatie de <a href="https://developers.google.com/tag-manager/devguide#security"> documentatie voor ontwikkelaars </a>.

en: The environment ID to use with this website container. To get an environment ID, <a href="https://tagmanager.google.com/#/admin">select Environments</a>, create an environment, then click the "Get Snippet" action. The environment ID and token will be in the snippet.
nl: Het omgevings-ID dat met deze websitecontainer moet worden gebruikt. Voor een omgevings-ID, gaat u naar <a href="https://tagmanager.google.com/#/admin">Omgevingen</a>, maakt u een omgeving aan en klikt u vervolgens op de actie 'Fragment ophalen'. Het omgevings-ID en het token bevinden zich in het fragment.

en: The settings affecting the snippet contents for this container.
nl: Instellingen die van invloed zijn op de inhoud van het fragment voor deze container.

en: Add another ID
nl: Nog een ID toevoegen
