Google Tag (2.0.8) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Dimension
th: มิติ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
