Google Tag (2.0.8) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: Search
ru: Дилээри

en: Name
ru: Ат

en: - Select -
ru: - Шилиири -
