Google Tag (2.0.9) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Method
jv: Metode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
