Google Tag (2.0.8) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
