Google Tag (2.0.4) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Currency
ro: Monedă

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Conditions
ro: Condiții

en: Advanced
ro: Avansat

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Method
ro: Metodă

en: Events
ro: Evenimente

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Parameter
ro: Parametru

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
