GoogleTagManager (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Role
he: תפקיד

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: All statuses
he: כל הסטטוסים
