GoogleTagManager (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.
