GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Add container
be: Дадаць кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Condition
be: Умова

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Not writable
be: Не даступны для запісу

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту

en: Add @entity-type
be: Дадаць @entity-type
