GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Condition
cs: Podmínka

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: Does not exist
cs: Neexistuje

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: Context assignments
cs: Přiřazení kontextu

en: Add @entity-type
cs: Přidat: @entity-type
