GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: Not writable
eo: Ne modifebla

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.

en: Context assignments
eo: Atribuoj de kunteksto
