GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Add container
fa: افزودن چارچوب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Condition
fa: شرط

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Not writable
fa: غیر قابل نوشتن

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.

en: Context assignments
fa: تکالیف زمینه
