GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Condition
gu: શરત

en: Add @entity-type
gu: @entity-type ઉમેરો
