GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
