GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Add container
ku: زیادکردنی کۆگا

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Statistics
ku: ئامار

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: Not writable
ku: بۆدەستکاری ڕێگەنەدراوە
