GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: General
mr: साधारण

en: Condition
mr: अट

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
