GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (82 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Role
nl: Rol

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: Environment ID
nl: Omgeving ID

en: Does not exist
nl: Bestaat niet

en: Module settings
nl: Module-instellingen

en: Container ID
nl: Container-ID

en: Request path
nl: Request-pad

en: Allows your website analytics to be managed using Google Tag Manager.
nl: Maakt het mogelijk uw website analyses te beheren met Google Tag Manager.

en: Add snippet on specific paths
nl: Voeg fragment toe op specifieke paden

en: Listed paths
nl: Vermelde paden

en: Add snippet for specific roles
nl: Voeg een fragment toe voor specifieke rollen

en: Selected roles
nl: Geselecteerde rollen

en: Listed statuses
nl: Vermelde statussen

en: Compact the JavaScript snippet
nl: Het JavaScript-fragment comprimeren

en: If checked, then the JavaScript snippet will be compacted to remove unnecessary whitespace. This is <strong>recommended on production sites</strong>. Leave unchecked to output a snippet that can be examined using a JavaScript debugger in the browser.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het JavaScript-fragment gecomprimeerd door onnodige witruimte te verwijderen. Dit is <strong>aanbevolen op productiesites</strong>. Schakel deze optie uit om een fragment te plaatsen dat kan worden onderzocht met behulp van een JavaScript-foutopsporingsprogramma in de browser.

en: A valid container ID is case sensitive and formatted like GTM-xxxxxx.
nl: Een geldige container-ID is hoofdlettergevoelig en geformatteerd zoals GTM-xxxxxx.

en: Administer Google Tag Manager
nl: Google Tag Manager beheren

en: Container settings
nl: Containerinstellingen

en: Context assignments
nl: Context-toewijzingen

en: Add @entity-type
nl: @entity-type toevoegen

en: Add snippet for specific statuses
nl: Voeg een fragment toe voor specifieke statussen

en: Include the snippet as a file
nl: Neem het fragment op als een bestand

en: If checked, then each JavaScript snippet will be included as a file. This is <strong>recommended</strong>. Leave unchecked to inline each snippet into the page. This only applies to data layer and script snippets.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt elk JavaScript-fragment als bestand opgenomen. Dit is <strong>aanbevolen</strong>. Als dit niet ingeschakeld is, worden fragmenten inline in de pagina geplaatst. Dit is alleen van toepassing op gegevenslagen en scriptfragmenten.

en: Data layer
nl: Gegevenslaag

en: The name of the data layer. Default value is "dataLayer". In most cases, use the default.
nl: De naam van de gegevenslaag. Standaardwaarde is "dataLayer". Gebruik in de meeste gevallen de standaardinstelling.

en: White-listed classes
nl: Lijst met toegestane klassen

en: Black-listed classes
nl: Lijst met verboden klassen

en: The types of tags, triggers, and variables <strong>forbidden</strong> on a page. Enter one class per line.
nl: Het type tags, triggers en variabelen dat is <strong> verboden </strong> op een pagina. Voer één klasse per regel in.

en: Show debug output
nl: Laat debug-uitvoer zien

en: If checked, then the result of each snippet insertion condition will be shown in the message area. Enable <strong>only for development</strong> purposes.
nl: Als dit selectievakje is ingeschakeld, wordt het resultaat van elke invoegvoorwaarde voor het fragment weergegeven in het berichtgebied. Activeer <strong>alleen voor ontwikkelingsdoeleinden</strong>.

en: Add classes to the data layer
nl: Klassen toevoegen aan de gegevenslaag

en: If checked, then the listed classes will be added to the data layer.
nl: Indien aangevinkt, zullen de vermelde klassen worden toegevoegd aan de gegevenslaag.

en: Include an environment
nl: Voeg een omgeving toe

en: If checked, then the applicable snippets will include the environment items below. Enable <strong>only for development</strong> purposes.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden de onderstaande omgevingsitems opgenomen in de desbetreffende fragmenten. Activeer <strong>alleen voor ontwikkelingsdoeleinden</strong>.

en: Environment token
nl: Omgevingstoken

en: The authentication token for this environment.
nl: Het verificatietoken voor deze omgeving.

en: The ID assigned by Google Tag Manager (GTM) for this website container. To get a container ID, <a href="https://tagmanager.google.com/">sign up for GTM</a> and create a container for your website.
nl: Het ID dat is toegewezen door Google Tag Manager (GTM) voor deze website container. Voor een container-ID <a href="https://tagmanager.google.com/">meld u zich aan voor GTM </a> en maakt u een container aan voor uw website.

en: <a href=":url">Google Tag Manager</a> is a free service (registration required) to manage the insertion of tags for capturing website analytics.
nl: <a href=":url"> Google Tag Manager </a> is een gratis service (registratie vereist) om het invoegen van tags voor websiteanalyses te beheren.

en: Configure the website integration with GTM and the resultant capturing of website analytics.
nl: Website-integratie met GTM en het daaruit voortvloeiende registreren van websitebezoek instellen.

en: Configure the website integration with Google Tag Manager
nl: Configureer de website-integratie met Google Tag Manager

en: Recreate snippets on cache rebuild
nl: Fragmenten opnieuw genereren bij het opnieuw genereren van de cache

en: Enter one response status per line. For more information, refer to the <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes">list of HTTP status codes</a>.
nl: Voer één response-status per regel in. Zie voor meer informatie de <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes"> lijst van HTTP statuscodes</a>.

en: If checked, then the JavaScript snippet files will be created during a cache rebuild. This is <strong>recommended on production sites</strong>.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden de JavaScript-fragmenten aangemaakt tijdens het opnieuw opbouwen van de cache. Dit is <strong>aanbevolen op productiesites</strong>.

en: The types of tags, triggers, and variables <strong>allowed</strong> on a page. Enter one class per line. For more information, refer to the <a href="https://developers.google.com/tag-manager/devguide#security">developer documentation</a>.
nl: Het type tags, triggers en variabelen dat is <strong> toegestaan </strong> op een pagina. Voer één klasse per regel in. Zie voor meer informatie de <a href="https://developers.google.com/tag-manager/devguide#security"> documentatie voor ontwikkelaars </a>.

en: The environment ID to use with this website container. To get an environment ID, <a href="https://tagmanager.google.com/#/admin">select Environments</a>, create an environment, then click the "Get Snippet" action. The environment ID and token will be in the snippet.
nl: Het omgevings-ID dat met deze websitecontainer moet worden gebruikt. Voor een omgevings-ID, gaat u naar <a href="https://tagmanager.google.com/#/admin">Omgevingen</a>, maakt u een omgeving aan en klikt u vervolgens op de actie 'Fragment ophalen'. Het omgevings-ID en het token bevinden zich in het fragment.

en: Not searchable
nl: Niet doorzoekbaar

en: This value must be set to "Active domain" for the context to work.
nl: Deze waarde moet zijn ingesteld op 'Actief domein' om de context te laten werken.

en: Config appears to be updated; no changes made
nl: Configuratie lijkt te zijn bijgewerkt; geen wijzigingen aangebracht

en: Converted config item to separate settings and container config items
nl: Configuratie-items omgezet naar afzonderlijke instellingen- en container configuratie-items

en: Google Tag Manager settings
nl: Google Tag Manager-instellingen

en: Add Google Tag container
nl: Google Tag-container toevoegen

en: Module settings and default container settings
nl: Module-instellingen en standaard containerinstellingen

en: Snippet base URI
nl: Basis-URI voor fragment

en: Container configuration
nl: Containerconfiguratie

en: The settings that apply to all containers.
nl: Instellingen die gelden voor alle containers.

en: Default container settings
nl: Standaard containerinstellingen

en: The default container settings that apply to a new container.
nl: De standaard containerinstellingen die van toepassing zijn op een nieuwe container.

en: On this and the following tabs, specify the conditions on which the GTM JavaScript snippet will either be inserted on or omitted from the page response, thereby enabling or disabling tracking and other analytics. All conditions must be satisfied for the snippet to be inserted. The snippet will be omitted if any condition is not met.
nl: Geef op deze en de volgende tabbladen de voorwaarden op waaronder het GTM JavaScript-fragment wordt ingevoegd op of weggelaten, waardoor tracking en andere analyses worden in- of uitgeschakeld. Aan alle voorwaarden moet worden voldaan om het fragment te kunnen invoegen. Het fragment wordt weggelaten als niet aan een van de voorwaarden wordt voldaan.

en: Response status
nl: Response-status

en: Enter one relative path per line using the "*" character as a wildcard. Example paths are: "%node" for the node page, "%user-wildcard" for each individual user, and "%front" for the front page.
nl: Voer één relatief pad per regel in. Gebruik '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn: '%node' voor de pagina, '%user-wildcard' voor elke individuele gebruiker en '%front' voor de voorpagina.

en: The settings affecting the snippet contents for this container.
nl: Instellingen die van invloed zijn op de inhoud van het fragment voor deze container.

en: The snippet insertion conditions for this container.
nl: De voorwaarden voor het invoegen van fragmenten voor deze container.

en: Insertion conditions
nl: Invoegvoorwaarden

en: Installed the google_tag_container entity type
nl: Het entiteitstype google_tag_container is geïnstalleerd

en: Updated the snippet parent URI and added the flush_snippets setting. The old snippet directory was not deleted.
nl: De bovenliggende URI van de snippet is bijgewerkt en de flush_snippets-instelling is toegevoegd. De oude fragmentmap is niet verwijderd.

en: Added the flush_snippets setting and retained the snippet parent URI.
nl: De flush_snippets-instelling is toegevoegd en de bovenliggende URI van het fragment is behouden.

en: Recreate snippet directory on cache rebuild
nl: Fragmentmap opnieuw genereren tijdens het opnieuw genereren van de cache

en: Select the Domain context
nl: De domeincontext selecteren
