GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Add container
sk: Pridať kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Condition
sk: Podmienka

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.
