GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: Context assignments
ur: سیاق و سباق کی تفویض
