GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Language
af: Taal

en: Weight
af: Gewig

en: Container
af: Houer

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Settings
af: Verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Role
af: Rol

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
