GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: General
eu: Orokorra

en: Role
eu: Rol

en: Condition
eu: Baldintza

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Not writable
eu: Ez idazgarria

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: Does not exist
eu: Ez da existitzen

en: Add @entity-type
eu: Gehitu @entity-type
