GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Container
jv: Kontainer

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
