Google Tag (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Container
lt: Konteineris

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Statistics
lt: Statistika

en: User role
lt: Narių rolės

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas
