GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Not writable
am: የማይጻፍበት

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች
