GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Add container
bo: འཇུག་སྣོད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
