GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Weight
da: Vægt

en: Container
da: Beholder

en: Containers
da: Containere

en: Add container
da: Tilføj beholder

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Statistics
da: Statistik

en: User role
da: Brugerrolle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Role
da: Rolle

en: Condition
da: Betingelse

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: The directory %directory does not exist.
da: Mappen %directory eksisterer ikke.

en: Machine name
da: Internt navn

en: Not writable
da: Ikke skrivbar

en: The directory %directory is not writable.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory.

en: Does not exist
da: Eksisterer ikke

en: Context assignments
da: Konteksttildeling

en: Add @entity-type
da: Tilføj @entity-type
