GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Weight
id: Bobot

en: Container
id: Kontainer

en: Add container
id: Tambah kontainer

en: Settings
id: Pengaturan

en: container
id: wadah

en: Statistics
id: Statistik

en: User role
id: Peran pengguna

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: General
id: Umum

en: Role
id: Peran

en: Condition
id: Kondisi

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Not writable
id: Tidak bisa ditulis

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.

en: Context assignments
id: Pembagian konteks

en: Add @entity-type
id: Tambah @entity-type
