GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Weight
is: Vægi

en: Container
is: Gámur

en: Add container
is: Bæta við gámi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: General
is: Almennt

en: Role
is: Hlutverk

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
