GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Weight
it: Peso

en: Container
it: Contenitore

en: Containers
it: Contenitori

en: Add container
it: Aggiungi un contenitore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Statistics
it: Statistiche

en: User role
it: Ruolo utente

en: Advanced
it: Avanzate

en: Domain
it: Dominio

en: General
it: Generale

en: Role
it: Ruolo

en: Condition
it: Condizione

en: Not configured
it: Non configurato

en: The directory %directory does not exist.
it: La cartella %directory non esiste.

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Not writable
it: Non scrivibile

en: The directory %directory is not writable.
it: La directory %directory non è accessibile in scrittura.

en: Context assignments
it: Assegnamenti contesto

en: Add @entity-type
it: Aggiungere @entity-type
