GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Add container
oc: Apondre un contenidor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Domain
oc: Domeni

en: Role
oc: Ròtle

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Not writable
oc: Pas accessible en escritura

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.
