Google Tag (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Weight
ro: Greutate

en: Container
ro: Recipient

en: Add container
ro: Adaugă container

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Statistics
ro: Statistici

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Advanced
ro: Avansat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Role
ro: Rol

en: Condition
ro: Condiție

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Not writable
ro: Nu se poate scrie

en: The directory %directory is not writable.
ro: Nu se poate scrie în directorul %directory

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Context assignments
ro: Misiuni context

en: Add @entity-type
ro: Adaugă @entity-type
