GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Statistics
sq: Statistikat

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme

en: The directory %directory is not writable.
sq: Directory %directory nuk është e shkruajtshme.
