GoogleTagManager (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Weight
ca: Pes

en: Container
ca: Contenidor

en: Containers
ca: Contenidors

en: Add container
ca: Afegeix un contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: container
ca: contenidor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Domain
ca: Domini

en: Role
ca: Rol

en: Condition
ca: Condició

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: Add @entity-type
ca: Afegeix @entity-type
