GoogleTagManager (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Weight
ja: ウェイト

en: Container
ja: コンテナー

en: Containers
ja: コンテナー

en: Add container
ja: コンテナーを追加

en: Settings
ja: 設定

en: containers
ja: コンテナー

en: Label
ja: ラベル

en: Statistics
ja: 統計

en: User role
ja: 役割

en: Advanced
ja: 高度

en: Domain
ja: ドメイン

en: General
ja: 全般

en: Role
ja: 役割

en: Condition
ja: コンディション

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: The directory %directory does not exist.
ja: ディレクトリー %directory が存在しません。

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Not writable
ja: 書き込み不能

en: The directory %directory is not writable.
ja: ディレクトリー %directory が書き込み可能ではありません。

en: Context assignments
ja: コンテクストの割り当て

en: Add @entity-type
ja: @entity-type を追加
