Google Tag (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Weight
af: Gewig

en: Container
af: Houer

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Method
af: Metode

en: Role
af: Rol
