Google Tag (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች
