Google Tag (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Domain
ast: Dominiu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Role
ast: Rol
