Google Tag (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Statistics
bg: Статистики

en: Hostname
bg: Име на хост

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля
