Google Tag (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
