Google Tag (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Weight
ca: Pes

en: Container
ca: Contenidor

en: Containers
ca: Contenidors

en: Add container
ca: Afegeix un contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: container
ca: contenidor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Domain
ca: Domini

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Role
ca: Rol

en: Condition
ca: Condició

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: Add @entity-type
ca: Afegeix @entity-type
