Google Tag (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Weight
da: Vægt

en: Container
da: Beholder

en: Containers
da: Containere

en: Add container
da: Tilføj beholder

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Statistics
da: Statistik

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: User role
da: Brugerrolle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Method
da: Metode

en: Events
da: Begivenheder

en: Role
da: Rolle

en: Condition
da: Betingelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Tag ID
da: Taggets ID

en: Context assignments
da: Konteksttildeling

en: Add @entity-type
da: Tilføj @entity-type
