Google Tag (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Add container
el: Προσθήκη φακέλου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Events
el: Γεγονότα

en: Role
el: Ρόλος

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Context assignments
el: Αναθέσεις πλαίσιου

en: Add @entity-type
el: Προσθήκη @entity-type
