Google Tag (8.x-1.8) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Add container
fil: Magdagdag ng lalagyan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
