Google Tag (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Weight
ja: ウェイト

en: Container
ja: コンテナー

en: Containers
ja: コンテナー

en: Add container
ja: コンテナーを追加

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: containers
ja: コンテナー

en: Label
ja: ラベル

en: Statistics
ja: 統計

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Hostname
ja: ホスト名

en: User role
ja: 役割

en: Advanced
ja: 高度

en: Domain
ja: ドメイン

en: General
ja: 全般

en: Method
ja: メソッド

en: Events
ja: イベント

en: Role
ja: 役割

en: Condition
ja: コンディション

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Tag ID
ja: タグID

en: Google Tag Manager
ja: Googleタグマネージャー

en: Context assignments
ja: コンテクストの割り当て

en: Add @entity-type
ja: @entity-type を追加
