Google Tag (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Container
jv: Kontainer

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Statistics
jv: Statistik

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Method
jv: Metode

en: Role
jv: Parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
